فرمانده سپاه پاسداران لنگرود: سردار سلیمانی نقشه شوم سردمداران کفر را برهم زد

 

فرمانده سپاه پاسداران لنگرود گفت: سردار سلیمانی با تشکیل ارتش جهانی در خاورمیانه، نقشه شوم سردمداران کفر را برهم زد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود، سرهنگ احمد امیری در مراسم بزرگداشت ۹ دی روز بصیرت و دومین سالگرد سردار شهید حاج‌قاسم در سالن اجتماعات شهید ثنایی‌ مقدم دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود با بیان اینکه سردار سلیمانی با تشکیل ارتش جهانی در خاورمیانه، نقشه شوم سردمداران کفر را برهم زد، اظهار کرد: شخص حاج‌قاسم باعث تغییر در روند نظم جهانی شد و تمام محاسبات ایادی کفر در دنیا را دگرگون کرد.
وی با بیان اینکه شهید سلیمانی، زبان عملش رساتر از حرفش بود، اظهار کرد: شخصیت حاج‌ قاسم عملگرا بود و در تأیید این حرف می‌توان دیوارنوشته‌ای در عراق که بر آن نوشته شده بود که با من از دینت حرف نزن با من عملت (سلیمانی) را نشان بده اشاره کرد.

فرمانده سپاه پاسداران لنگرود گفت: سردار سلیمانی در روزهای بحرانی، هرجا که احساس تکلیف می‌کرد، وارد میدان عمل می‌شد و کشور را در گردنه‌های دشوار به سمت مسیر سعادت و سلامت پیش می‌برد.

سرهنگ امیری گفت: سردار سلیمانی همواره از رسانه‌ها دوری می‌کرد و اعتقاد راسخ داشت که بلوغ انسان‌ها در دیده نشدن است و جایگاه واقعی خود را جایگاه نوکری به ملت و مسلمانان می‌دانست.

وی بیان کرد: در دنیای امروز که صیهونیست‌ها با دراختیار داشتن تمام امکانات رسانه‌ای در جنگ باورها و اراده‌ها هستند و با این تفکر می‌خواهند ریشه شیعه را در جهان بخشکانند، فردی به نام سلیمانی که ذوب در دریای ولایت و اهل بیت و عزت خود را از خدا گرفته بود، مسیر جدیدی را در دنیا تبیین کرد که امروز شاهد نتایج آن در خاورمیانه، اروپا و آمریکا هستیم.

فرمانده سپاه پاسداران لنگرود افزود: رژیم‌صهیونیستی مانند نخ تسبیح، محل اجتماع بلاد کفر است و با سیاست راهبردی تفکیک جهان در حال سلطه‌رانی است، ایجاد داعش نیز مهر تأییدی بر این عملشان بود که سردار سلیمانی با تشکیل ارتش جهانی که با حضور نظامیان کشورهایی مانند پاکستان، لبنان، عراق، افغانستان، سوریه، عراق و ایران در خاورمیانه با برهم زدن نقشه‌های شوم سردمداران کفر، ایران را به قطب مکتب فکری در منطقه و دنیا تبدیل کرد.

سرهنگ امیری شهادت مظلومانه حاج قاسم را اوج درماندگی و استیصال غرب و آمریکا دانست و با ذکر آیه‌ای از قرآن کریم گفت: وعده حتمی خدا که چیزی جز ستاندن حق مظلوم از ظالم نیست و با ظهور منجی حق حضرت مهدی موعود به دست جانشین خلف ایشان مقام معظم رهبری محقق می‌شود.

کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان