02:02 دوشنبه 1398/07/29

دانشجوی دانشگاه آزاد بر سکوی قهرمانی تکواندو گرندپری رم ایتالیا ایستاد

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه بر سکوی قهرمانی تکواندو گرندپری رم ایتالیا ایستاد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد میانه، میرهاشم حسینی دانشجوی رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، هوگوپوش جوان و توانمند کشورمان با غلبه مقتدرانه بر تمامی حریفان، شایستگی خود را اثبات کرد و بر سکوی قهرمانی گرندپری ایتالیا ایستاد.

مرحله نخست مسابقات گرندپری در سال 2019 از روز جمعه 17 خرداد ماه با حضور 32 تکواندوکار برتر جهان، 255 نفر از 53 کشور در هر 4 وزن المپیکی مردان و زنان در سالن "فورو ایتالیکو" رم ایتالیا آغاز و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت.

میرهاشم حسینی نماینده وزن 68- کیلوگرم تکواندو کشورمان ابتدا «سوهون کیم» آمریکایی را در پایان راند دوم 20 تایی کرد و با نتیجه 28 بر 5 پیروز میدان شد؛ سپس به مصاف «ادیوال پونتس» از برزیل رفت و 11 بر 10 به برتری رسید.

میرهاشم در سومین گام «لوره برسیس» نماینده کرواسی را نیز در پایان راند دوم با 20 اختلاف امتیاز (27 بر 7) شکست داد و مدال برنز خود را قطعی نمود.

وی در مرحله نیمه‌ نهایی برابر «شوای ژآئو» چینی قهرمان المپیک ریو 2016، دارنده 2 طلا و برنز قهرمانی جهانی، برنز قهرمانی آسیا، 2 نقره و برنز گرندپری و نقره گرنداسلم قرار گرفت و 17 بر 7 به برتری رسید.

میرهاشم در فینال این رقابت‌ها «دای هون لی» تکواندوکار پرافتخار کره‌جنوبی با کوله باری از مقام های مختلف جهانی و المپیک، نایب قهرمان المپیک 2012 و برنز المپیک 2016، طلای قهرمانی جهان 2011، 2013 و 2017، نقره جهانی 2019 و ... را با نتیجه 13 بر 11 مغلوب خویش ساخت و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و وحید عبداللهی به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ این رقابت ها G4 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه نقدی تعلق می گیرد.

اوقات شرعیIslamic Azad University, Langarud - Google Plus Islamic Azad University, Langarud - Aparat Channel Islamic Azad University, Langarud - Instagram

کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود تنهادانشگاه فنی و مهندسی در شمال ایران,Islamic Azad University, Langarud Branch, The first technical and engineering university of north of Iran, Langrood Branch, Langaroud Branch, Langaroud Branch, Langeroud Branch, Langerood Branch Langroud Branch, IAUL دانشگاه آزاد لنگرود، دانشگاه آزاد واحد لنگرود، دانشگاه آزاد استان گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دانشگاه واحد لنگرود