00:59 چهارشنبه 1398/04/26

ایجاد مراکز تحقیقاتی برندساز در دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر نگاهداری تأکید کرد:
رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی بر ایجاد و توسعه مراکز تحقیقاتی برندساز در دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر بابک نگاهداری رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در گردهمایی سراسری رؤسای مراکز تحقیقاتی که صبح امروز در سالن همایش‌های هتل فرهیختگان برگزار شد، گفت: برای اینکه حرکت رو به جلوی در مراکز تحقیقاتی داشته باشیم و به یک مدل و الگوی مناسبی برسیم و موانع پیش‌روی مراکز تحقیقاتی را برطرف کنیم، پیش‌نویس آئین‌نامه‌های را آماده کردیم که بزودی نهایی می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه باید مراکز تحقیقاتی برندساز در دانشگاه آزاد اسلامی در سطح داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی داشته باشیم، اظهار داشت: به این منظور باید ضمن حفظ منافع سازمانی، انتظارات و توقعات پژوهشگران را در نظر داشته باشیم و از محققان و فناوران حمایت‌های مالی و معنوی به عمل آوریم تا شاهد اجرای کارهای فاخر و پژوهش‌های برندساز باشیم. همچنین باید قوانین و مقررات را تسهیل و بستر فعالیت را هموار سازیم.

دکتر نگاهداری با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی باید ارزش افزوده از فعالیت‌های پژوهشی در مراکز تحقیقاتی ایجاد کند، خاطر نشان کرد: ارزش افزوده می‌تواند به اشکال مختلف مادی، دانش فنی و یا برندی که برای دانشگاه در عرصه‌های مختلف ملی، منطقه‌ای و جهانی به وجود می آید، باشد. باید نگاه جدی و بلند به فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی داشته باشیم و ارزش افزوده را به مسایل مالی محدود نکنیم.

اوقات شرعیIslamic Azad University, Langarud - Google Plus Islamic Azad University, Langarud - Aparat Channel Islamic Azad University, Langarud - Instagram

کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود تنهادانشگاه فنی و مهندسی در شمال ایران,Islamic Azad University, Langarud Branch, The first technical and engineering university of north of Iran, Langrood Branch, Langaroud Branch, Langaroud Branch, Langeroud Branch, Langerood Branch Langroud Branch, IAUL دانشگاه آزاد لنگرود، دانشگاه آزاد واحد لنگرود، دانشگاه آزاد استان گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دانشگاه واحد لنگرود