10:10 یکشنبه 1398/03/05

واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از همه ظرفیت ها برای برگزاری باشکوه مراسم22بهمن استفاده کنند

دکتر کلانتری:
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در آستانه ورود به دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی و در این مقطع تاریخی، از دانشگاهیان به عنوان قشر فرهیخته و تاثیرگذار، انتظار می رود که امید را به جامعه انقلابی انتقال دهند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با تبریک ایام الله دهه فجر، گفت: ویژگی دهه فجر امسال، چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است که در حقیقت دوران بلوغ و بالندگی نظام جمهوری اسلامی ایران به شمار می آید.

وی افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری، چهل سالگی زمان جا افتادن، بارور شدن، استقرار و حرکت و بالندگی یک انقلاب است. در عین حال، تهدیدها و ادعاهای دشمنان مبنی بر اینکه کاری می کنند تا ملت ایران چهل سالگی انقلاب خود را نبیند، مزید بر علت شده تا امسال توده های میلیونی مردم این سرزمین اسلامی، برنامه های دهه فجر را با شور و حال بیشتری برگزار کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ان شاءالله 22 بهمن 97 یکی از بی نظیرترین راهپیمایی های انقلابی در کشور رقم خواهد خورد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه همه مردم به خوبی آگاه هستند که انقلاب اسلامی، راه پر فراز و نشیبی را طی کرده تا به 40 سالگی خود برسد و سربلند و راست قامت در تاریخ بدرخشد.

دکتر کلانتری اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل گستردگی در سراسر کشور، در تمامی شهرها ویژه برنامه هایی برای گرامیداشت یوم الله 22 بهمن دارد. معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بخشنامه ای به تمامی واحدها و مراکز آموزشی این دانشگاه تاکید کرده که از همه ظرفیت های موجود برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن برنامه های بصیرتی و معرفتی مراسم 22 بهمن استفاده شود.

وی ادامه داد: همچنین برگزاری نشست ها و گفت و گوهای متعدد پیرامون انقلاب اسلامی، برپایی ایستگاه های صلواتی، تبلیغات محیطی و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی، از جمله برنامه های معاونت های فرهنگی و دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برای ایجاد شور و نشاط معنوی و انقلابی در دهه مبارک فجر است.

عضو هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، تاکید کرد: در آستانه ورود به دهه پنجم انقلاب و در این مقطع تاریخی، از دانشگاهیان به عنوان قشر فرهیخته و تاثیرگذار، انتظار می رود که نقش مهم خود را به خوبی ایفا و امید را به جامعه انقلابی انتقال دهند. تحرک بخشی و روشن نگه داشتن افق آینده، از نقش های مهم جامعه دانشگاهی به شمار می آید.

دکتر کلانتری با اشاره به همایش بین‌المللی ظرفیت انقلاب اسلامی، کارآمدی و کارنامه نظام جمهوری اسلامی ایران اذعان کرد: این همایش که هفته گذشته به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور ده ها مهمان خارجی و همچنین نویسندگان و شخصیت های انقلابی برگزار شد، از برنامه های مهم چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بود.

وی افزود: خوشبختانه بازتاب خبری همایش در رسانه ها، گسترده بود اما محصول اصلی که همان کتاب ممتاز و مرجع علمی از مقاله های مربوط به ظرفیت و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است، در آینده نزدیک منتشر می شود و در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد: انقلاب اسلامی بر مبنای اصول اسلام ناب محمدی شکل گرفته و لازمه بقا و بالندگی آن، انتقال مداوم آموزه ها و معارف به نسل های جدید است، یعنی باید به دانسته ها و باورها افزوده شود تا نسل های جدید به انقلاب، عشق بورزند.

دکتر کلانتری خاطرنشان کرد: همچنین نظام سیاسی که به عنوان میوه انقلاب در جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته است، باید با همه وجود و در همه شئون اجتماعی و حوزه های اقتصادی، فرهنگی، هنری، اخلاقی و غیره، مبتنی بر آموزه های اسلامی باشد.

اوقات شرعیIslamic Azad University, Langarud - Google Plus Islamic Azad University, Langarud - Aparat Channel Islamic Azad University, Langarud - Instagram

کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود تنهادانشگاه فنی و مهندسی در شمال ایران,Islamic Azad University, Langarud Branch, The first technical and engineering university of north of Iran, Langrood Branch, Langaroud Branch, Langaroud Branch, Langeroud Branch, Langerood Branch Langroud Branch, IAUL دانشگاه آزاد لنگرود، دانشگاه آزاد واحد لنگرود، دانشگاه آزاد استان گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دانشگاه واحد لنگرود