02:03 دوشنبه 1398/07/29

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی: تشکل‌های دانشجویی قدرت گفتمان‌سازی و تصمیم‌سازی دارند

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به فعالان تشکل‌های دانشجویی گفت: اتلاف وقت جایز نیست باید در راستای گفتمان‌سازی و تصمیم‌سازی قدم بردارید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری آنا، شمس در اولین نشست هم‌اندیشی اعضای شورای مرکزی اتحادیه‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: دفاتر حراست در واحدهای دانشگاهی همکاری لازم را با تشکل‌های دانشجویی دارند و در این زمینه مرکز حراست دانشگاه آماده شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات عزیزان است.

وی فعالیت در تشکل‌های دانشجویی را محلی برای تمرین کار فکری، سیاسی دانست و افزود: حرکت تشکل‌ها باید به سمت مبانی و اصول خاصی چون حاکمیت ملی، تمامیت ارضی، وحدت و تقویت ارزش‌های فرهنگی باشد و منجر به فرهنگ‌سازی شود.

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: فعالان دانشجویی می‌توانند با استفاده از نظرات ملی و هم‌افزایی خود در مقابل کسانی که برای شکستن بنیان کشور کمر همت بسته‌اند، بایستند و انسجام ملی را به نمایش بگذارند و باید بدانند که راه مقابله مقاومت و ایستادگی همراه با تدبیر ملی است.

شمس با اشاره به تعبیر امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه صلاح و فساد جامعه از دانشگاه آغاز می‌شود، گفت: برای رسیدن به استقلال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی باید عملکرد صحیح و درستی از خود در دانشگاه نشان دهیم.

وی، سیر مطالعاتی را برای فعالان دانشجویی در تشکل‌ها ضروری دانست و افزود: تقویت بنیه فکری اعضای تشکل‌ها با ایجاد حلقه‌های مطالعاتی به سرانجام می‌رسد و این عمل سبب پرورش افکار نو در آنها می‌شود.

شمس در پایان خطاب به دانشجویان گفت: اتلاف وقت جایز نیست باید در راستای گفتمان‌سازی و تصمیم‌سازی قدم بردارید و بر مفاهیم عمیق تمرکز نمایید و از سطحی‌نگری بپرهیزید تا بتوانید فارغ از هرگونه جهت‌گیری در راستای چشم‌انداز آینده گام بردارید.

 

دریافت خبر

اوقات شرعیIslamic Azad University, Langarud - Google Plus Islamic Azad University, Langarud - Aparat Channel Islamic Azad University, Langarud - Instagram

کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود تنهادانشگاه فنی و مهندسی در شمال ایران,Islamic Azad University, Langarud Branch, The first technical and engineering university of north of Iran, Langrood Branch, Langaroud Branch, Langaroud Branch, Langeroud Branch, Langerood Branch Langroud Branch, IAUL دانشگاه آزاد لنگرود، دانشگاه آزاد واحد لنگرود، دانشگاه آزاد استان گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دانشگاه واحد لنگرود