03:27 چهارشنبه 1397/11/03

امیدوارم تغییرات در دانشگاه آزاد اسلامی مقدمه‌ای برای تحولات مثبت باشد

دکتر ولایتی در سفر به استان گیلان:
رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در جریان هشتمین سفر استانی به گیلان و با حضور دکتر فرهاد رهبر با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در هشتمین سفر استانی، دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هئیت موسس و امنا دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با آیت الله زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت دیدار و گفت‌وگو کردند.

دکتر ولایتی در این دیدار گفت: برای ما افتخار است که در استان گیلان حضور یافته ایم و با جنابعالی که سابقه آشنایی بنده به دوران تحصیلم در دبیرستان بازمی‌گردد، دیدار می کنیم . بنده از زمانی که دانش‌آموز دبیرستان بودم نسبت به جنابعالی شناخت دارم و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز شاهد حضور فعال در لاهیجان و استان گیلان بوده‌ایم و برای جنابعالی از خداوند توفیق آرزومندم.

وی با اشاره به تاریخ کهن استان گیلان گفت: وقتی از محمدبن اشعث پرسیدند چه کسانی مختار را یاری می‌کنند، گفت از ترک و دیلم در سپاه مختار حضور دارند و این نشان می‌دهد که در آن زمان دیلمیان مهمترین قوم ایران بودند و آل بویه در سال 332 هجری قمری زمانی که بغداد را فتح کرد، مراسم عاشورای حسینی را برگزار کرد و به مدت 113 سال بغداد مهد تشیع بود.

رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه آیت الله قربانی راهنمای بنده در کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی شد، گفت: توقع ما از استان گیلان به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی این استان بالاست، به دلیل اینکه این استان مهد تشیع و محبت و پیروی از اهل بیت (ع) است و بزرگان زیادی در این استان بوده و هستند.

وی تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در حال حاضر با عنایت ویژه مقام معظم رهبری تلاش جدی را برای توسعه کیفی در زمینه های مختلف پیگیری می کند و افتخار داریم از حضور دکتر رهبر که ریاست این دانشگاه را قبول کرده‌اند، بهره می‌بریم و امیدواریم تغییر و تحولات در این دانشگاه مقدمه‌ای برای تحول مثبت در دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

دکتر ولایتی با بیان اینکه پایه‌گذاری دانشگاه آزاد اسلامی در نوع خود بی نظیر است، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه حضوری جهان با دارا بودن بیش از یک میلیون و چهارصد هزار دانشجو، خدمات زیادی در حوزه آموزش عالی کشور داشته و افراد مختلفی در این دانشگاه خدمت کرده‌اند و امیدواریم بتوانیم در جهت ارتقای کیفی دانشگاه تلاش کرده و در حوزه آموزش عالی به اهداف بلند و عالی دست یابیم.

دریافت خبر

اوقات شرعیIslamic Azad University, Langarud - Google Plus Islamic Azad University, Langarud - Aparat Channel Islamic Azad University, Langarud - Instagram

کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود تنهادانشگاه فنی و مهندسی در شمال ایران,Islamic Azad University, Langarud Branch, The first technical and engineering university of north of Iran, Langrood Branch, Langaroud Branch, Langaroud Branch, Langeroud Branch, Langerood Branch Langroud Branch, IAUL دانشگاه آزاد لنگرود، دانشگاه آزاد واحد لنگرود، دانشگاه آزاد استان گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دانشگاه واحد لنگرود