19:52 سه شنبه 1397/07/24

امروز جامعه دانشگاهی، بیش از هر زمان دیگر به فرهنگ بسیجی و روحیه خستگی ناپذیر نیاز دارد

پیام دکتر فرهاد رهبر به مناسبت آغاز هفته بسیج:
رییس دانشگاه آزاد اسلامی طی پیامی با تبریک آغاز هفته بسیج، تاکید کرد: امروز جامعه دانشگاهی، بیش از هر زمان دیگر به فرهنگ بسیجی و روحیه خستگی ناپذیر نیاز دارد تا مسیرهای پر پیچ و خم  توسعه و تعالی دانش را  با جرات علمی هموار کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در پیام دکتر فرهاد رهبر آمده است:

پنجم آذر ماه 1358 سالروز صدور فرمان امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تشکیل بسیج، یادآور فداکاری ها و جانفشانی های غیور مردان عرصه جهاد و مبارزه است.

بسیج حرکتی معنوی و برآمده از هویت و فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی است و نمونه عالی درک، هوشمندی و غیرت ملتی برای رسیدن به قله های رفیع استقلال و استکبار ستیزی است که برای دفاع از شرف و عزت این سرزمین، در تاریخ ماندگار شد.

در دوران دفاع مقدس، ایثار و شهادت در این شجره طیبه چنان به اوج رسید که نگاه همگان را مشحون از بهت و حیرت نمود و الگوی بزرگ پاسداری از میهن برای فرزندان این سرزمین را به یادگار گذاشت؛ این مکتب عشق، میعادگاه اسطوره های پاسداری هستند که جانانه با داعشیان و تکفیریان صهیونیستی و برهم زنندگان امنیت منطقه به مبارزه ایستادند که برای همیشه از صفحه روزگار محو شدند و بار دیگر برگ زرینی را در تاریخ ملت بزرگ ایران به یادگار گذاشتند.

امروز جامعه دانشگاهی، بیش از هر زمان دیگر به فرهنگ بسیجی و روحیه خستگی ناپذیر نیاز دارد تا مسیرهای پر پیچ و خم توسعه و تعالی دانش را با جرات علمی هموار نماید و تعهد و تخصص را معنایی دوباره کند.

سالروز تاسیس بسیج مستضعفین به عنوان نهادی مردمی و متعهد را به همه بسیجیان تبریک و تهنیت می گویم و از خداوند منان توفیق بیشتر همه بسیجیان که در راه تحقق آرمانهای ایران اسلامی قدم بر می دارند را آرزومندم.

دریافت خبر

اوقات شرعیIslamic Azad University, Langarud - Google Plus Islamic Azad University, Langarud - Aparat Channel Islamic Azad University, Langarud - Instagram

کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود تنهادانشگاه فنی و مهندسی در شمال ایران,Islamic Azad University, Langarud Branch, The first technical and engineering university of north of Iran, Langrood Branch, Langaroud Branch, Langaroud Branch, Langeroud Branch, Langerood Branch Langroud Branch, IAUL دانشگاه آزاد لنگرود، دانشگاه آزاد واحد لنگرود، دانشگاه آزاد استان گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دانشگاه واحد لنگرود