09:25 یکشنبه 1397/04/31

انتظار دارم دانشجویان به عنوان سفیران فرهنگی، در محیط دانشگاه تاثیرگذار باشند

پیام دکتر ولایتی به گردهمایی فرهنگی«شمیم بصیرت»؛
نخستین ضیافت آموزشی و فرهنگی فعالان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با عنوان "شمیم بصیرت" و  با حضور بیش از 700 نفر از دانشجویان فعال در عرصه فرهنگی به میزبانی واحد نجف‌آباد با قرائت پیام دکتر ولایتی رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی آغاز بکار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، متن پیام دکتر ولایتی رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی به گردهمایی "شمیم بصیرت" به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جوانان گرانقدر، دانشجویان و فرزندان عزیزم؛ از اینکه در آستانه فصلی نو و فرارسیدن بهار دانش حول محور دین، اخلاق و فرهنگ گردهم آمده اید خرسند و شادمانم و حضورتان را در این گردهمایی فرهنگی که مزین به نام "شمیم بصیرت" است، ارج می نهم.

شایسته است قبل از هر چیز گرامی بداریم یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه) و شهدای گلگون کفن انقلاب از جهان آرا تا حججی و شهدای عزیز اردوهای جهادی و بویژه شهدای والا مقام دانشگاه آزاد اسلامی.

فرزندانم

بی تردید دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان میراث گرانمایه امام خمینی(رحمت الله علیه) و بزرگترین دانشگاه حضوری جهان می تواند در افق 1404 به سبب زیرساخت های ارزشمند و سرمایه های بزرگ انسانی تاثیرگذارترین و پیشرفته ترین مرکز آموزش عالی جمهوری اسلامی ایران و جهان اسلام باشد. دستیابی به این هدف و ماموریت بزرگ نیازمند ایجاد محیطی الهام بخش و پایبندی و تعمیق فکر و اندیشه جوانان پرشور و انقلابی با مبانی نظری و عملی آیین مقدس اسلام و مکتب اهل بیت علیهم السلام است.

به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) فرهنگ به مثابه اکسیژن و هوا در جامعه است لذا حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه علم و دانش در گرو ایجاد محیطی برخوردار از هویت اسلامی متمسک به قرآن و عترت(علیهم السلام) و پیشتاز در تعهد به آرمان های انقلاب اسلامی است.

از این گردهمایی انتظار می رود شما جوانان عزیز پس از اتمام این دوره معرفت افزایی، سفیران فرهنگی و چشمه های جوشانی از معارف دینی و تاثیر گذار در محیط دانشگاه بوده و با ایستادگی شجاعانه پای ستون استوار ارزش های والای انقلاب و شهیدان با همت و عزم در این راه پیش بروید.

لازم می دانم از تلاش و مجاهدت معاونت محترم فرهنگی و دانشجویی دانشگاه حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر کلانتری، اساتید و شخصیت های محترمی که قبول زحمت فرموده و در این گردهمایی فرهنگی حضور خواهند یافت و همچنین زحمات و تلاش دست اندرکاران مجریان طرح در واحد نجف آبادصمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

علی اکبر ولایتی

رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی

دریافت خبر

اوقات شرعیIslamic Azad University, Langarud - Google Plus Islamic Azad University, Langarud - Aparat Channel Islamic Azad University, Langarud - Instagram

کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود تنهادانشگاه فنی و مهندسی در شمال ایران,Islamic Azad University, Langarud Branch, The first technical and engineering university of north of Iran, Langrood Branch, Langaroud Branch, Langaroud Branch, Langeroud Branch, Langerood Branch Langroud Branch, IAUL دانشگاه آزاد لنگرود، دانشگاه آزاد واحد لنگرود، دانشگاه آزاد استان گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دانشگاه واحد لنگرود