09:42 شنبه 1397/03/05

برگزاری مراسم معنوی اعتکاف با حضور بیش از 10 هزار نفر از دانشجویان و کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی

صامت خبر داد:
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری پرشکوه مراسم معنوی اعتکاف در سراسر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: در این مراسم بیش از 10 هزار نفر از دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علیرضا صامت معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی طبق سنوات گذشته اقدام به برنامه ریزی و ابلاغ بخشنامه برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در سال96، در سطح واحدها و مراکز دانشگاهی کرده است.

وی افزود: این مراسم معنوی با همکاری نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، ائمه جمعه شهرستان ها، سازمان تبلیغات اسلامی و سایر نهادها در مساجد جامع شهرستان ها به مدت سه روز از تاریخ 21 تا 24 فروردین برگزار شد.

دکتر صامت خاطر نشان کرد: در مجموع بیش از 10 هزار نفر در این مراسم شرکت داشتند که از این تعداد 365 نفر از اعضای هیات علمی، بیش از 9 هزار نفر دانشجو و 508 نفر از کارکنان حضور داشتند.

وی با اشاره به بخشنامه ابلاغ شده در این باره افزود: در این بخشنامه از تمامی واحدها خواستیم تا نسبت به ایجاد فضای تعامل و تفکر و هم اندیشی با معرفی الگوهای اخلاقی و رفتاری از قرآن کریم و عترت و استفاده از شخصیت های بزرگ اخلاقی نظام اقدام کنند. همچنین برگزاری مسابقات کتابخوانی، محافل انس با قرآن کریم، برگزاری مراسم ادعیه وارده در ایام البیض و ... از دیگر برنامه های اجرا شده در ایام اعتکاف در دانشگاه آزاد اسلامی به شمار می رود.

دریافت خبر

اوقات شرعیIslamic Azad University, Langarud - Google Plus Islamic Azad University, Langarud - Aparat Channel Islamic Azad University, Langarud - Instagram

کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود تنهادانشگاه فنی و مهندسی در شمال ایران,Islamic Azad University, Langarud Branch, The first technical and engineering university of north of Iran, Langrood Branch, Langaroud Branch, Langaroud Branch, Langeroud Branch, Langerood Branch Langroud Branch, IAUL دانشگاه آزاد لنگرود، دانشگاه آزاد واحد لنگرود، دانشگاه آزاد استان گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دانشگاه واحد لنگرود