02:01 دوشنبه 1398/07/29

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، همگام با مردم انقلابی، 22 بهمن تماشایی را خلق کردند

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، همگام با مردم انقلابی، 22 بهمن تماشایی را خلق کردند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور همگام و همراه با مردم انقلابی در همه شهرها از ساعات اولیه صبح امروز در مراسم راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور حضور پرشور و گسترده ای در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و با این حضور 22 بهمن امسال را تماشایی کردند.

سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و واحدهای استان تهران امسال نیز همچون گذشته در مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن ایستگاه‌های فرهنگی برپا و اقدام به توزیع محصولات فرهنگی کرد.

دانشگاه آزاد اسلامی روز گذشته با صدور پیامی از فرهیختگان، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه دعوت کرده بود که در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و این حرکت عظیم مردمی و وحدت بخش پیشقدم باشند تا بار دیگر با مشت های گره کرده فریاد استقلال، آزادی و عظمت ایران اسلامی را به گوش جهانیان برسانند.

واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی و دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران نیز در مسیر راهپیمایی 22 بهمن غرفه های فرهنگی برپا کرده بودند.

همچنین غرفه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران با برپایی غرفه ای به ارائه خدمات پزشکی و مشاوره ای به شرکت کنندگان در راهپیمایی 22 بهمن پرداخت.

دیدار آیت‌الله هاشمی باروسای دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان گیلان

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در نشست صمیمی با اعضای هیات امنا و روسای دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان گیلان به میزبانی واحد بندرانزلی دیدار کرد.

"دانشگاه آزاد اسلامی قزوین" قهرمان مسابقات ربوکاپ 2018 شد

تیم رباتیک MRL دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین با کسب 6 عنوان، مقام قهرمانی دومین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج آخرین روز مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه 2018 اعلام شد.

در لیگ ربات‌های صنعتی تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان و تیم ربوالکتوس از سنگاپور به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

در لیگ ربات‌های خانگی نیز تیم مالزی مقام برتر را کسب کرد.

در لیگ ربات‌های فوتبالیست سایز متوسط تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین بر تیم ژاپن غلبه کرد و به قهرمانی رسید.

در لیگ ربات‌های فوتبالیست سایز کوچک نیز تیم دانشگاه تهران مقام نخست را از آن خود کرد.

در لیگ امدادگر واقعی در بخش بهترین ربات در جابجایی اجسام تیم واحد قزوین، در بخش بهترین ربات در قابلیت تحرک تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و در بخش بهترین ربات در اکتشاف نیز تیم واحد قزوین مقام‌های برتر را کسب کردند.

در لیگ ربات‌های انسان نما، تیم واحد قزوین با کسب بالاترین امتیازات لازم به مقام قهرمانی دست یافت.

در لیگ ربات‌های پرنده هم تیم واحد قزوین، تیم دانشگاه سما آذربایجان شرقی و تیم مگادرون مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش دانش‌آموزی این مسابقات، در بخش ربات‌های فوتبالیست تیم کاوش، صدرا ربات و علامه طباطبایی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

در لیگ ربات‌های نمایشی نیز تیم‌های ندای زهرا و ASP بالاترین امتیازات را در این بخش کسب کردند.

در لیگ co space تیم‌های سینا، little genius و پیروز به مقام‌های اول تا سوم این رقابت‌ها دست یافتند و در لیگ co space primary تیم پیروز و فردوسی مقام‌های برتر را کسب کردند.

در لیگ RESCUE MAZ تیم‌های فرزانگان، کاوش و علامه طباطبایی سه تیم برتر این لیگ بودند.

در لیگ COSPACE SECONDAR نیز تیم‌های علوم رباتیک، دانش و IR-FPRCEجایگاه اول تا سوم را کسب کردند و در نهایت در لیگ ربات‌های فوتبالیست سبک وزن تیم خلیج فارس اول، ATRT دوم و بارکد تکنو ربو ایران سوم شدند.

دومین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین و با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد کیش، بانک ملت، بانک ملی ایران، بانک شهر، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، شهرداری قزوین، سازمان برنامه و بودجه کشور، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، سیف خودرو و شرکت آب‌های معدنی چشمه سار صبا از 16 تا 18 آذرماه در نمایشگاه بین‌المللی جزیره کیش برگزار شد.

کانال رسمی تلگرام دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود

کانال رسمی تلگرام دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود :
برای مطلع شدن از آخرین اخبار دانشگاه بر روی لینک زیر کلیک کرده و در کانال خبری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود عضو شوید و به دوستان خود نیز معرفی نمایید.

https://telegram.me/IAU_Langarud

اوقات شرعیIslamic Azad University, Langarud - Google Plus Islamic Azad University, Langarud - Aparat Channel Islamic Azad University, Langarud - Instagram

کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود تنهادانشگاه فنی و مهندسی در شمال ایران,Islamic Azad University, Langarud Branch, The first technical and engineering university of north of Iran, Langrood Branch, Langaroud Branch, Langaroud Branch, Langeroud Branch, Langerood Branch Langroud Branch, IAUL دانشگاه آزاد لنگرود، دانشگاه آزاد واحد لنگرود، دانشگاه آزاد استان گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دانشگاه واحد لنگرود