02:40 یکشنبه 1398/04/30

قابل توجه دانشجویان_ برچسپ تردد خودرو

به اطلاع دانشجویان محترمی که قصد استفاده از پارکینگ دانشجویی را دارند می رساند، نظر به محدود بودن ظرفیت پارکینگ دانشجویی و جهت ساماندهی وضعیت خودروها از تاریخ 93/08/05 لغایت 93/09/05 به دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده و یا تمدید مجوز اقدام فرمایند.

توضیح اینکه اعتبار برچسب های تردد بمدت یک نیمسال بوده  و دانشجویانی که دارای برچسب تردد می باشند نیاز به تشکیل پرونده و مدارک مجدد نمی باشد و تنها برچسب قدیم را تمدید می‌نمایند.

در ضمن فقط دانشجویانی که برچسب تردد خودرو دریافت کردند مجوز ورود به پارکینگ دانشجویی را دارند.

این مهلت قابل تمدید نمی باشد، لذا از دانشجویان عزیز  تقاضا می شود در مدت مشخص شده جهت اخذ مجوز تردد اقدام نمایند و پس از آن به هیچ درخواستی پاسخ داده نمی شود.

 

مدارک مورد نیاز :

تکمیل فرم (دانلود)

کپی کارت ملی

کپی کارت ماشین

 

اوقات شرعیکلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود تنهادانشگاه فنی و مهندسی در شمال ایران,Islamic Azad University, Langarud Branch, The first technical and engineering university of north of Iran, Langrood Branch, Langaroud Branch, Langaroud Branch, Langeroud Branch, Langerood Branch Langroud Branch, IAUL دانشگاه آزاد لنگرود، دانشگاه آزاد واحد لنگرود، دانشگاه آزاد استان گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دانشگاه واحد لنگرود