06:39 پنج شنبه 1395/10/30

پیام تسلیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود بمناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

با دریغ و افسوس بسیار ،ضایعه تاسف بار رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار صدّیق امام و رهبری و بنیانگذار شجره طیبه دانشگاه آزاد اسلامی که از دستاوردهای زندگی آن بزرگمرد است سبب تالم و تاثر خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی گردید.
بدون تردید خدمات ارزنده و ماندگار و اقدامات آن یار دیرین امام و انقلاب و همگام با مقام معظم رهبری در سنگرهای مختلف نظام جمهوری اسلامی علی الخصوص دانشگاه آزاد اسلامی با تربیت دهها هزار نیروی کار متخصص ، و مجاهدت های ایشان در پیشبرد مبارزات تاریخی ملت بزرگ ایران و نیز کوشش خستگی‌ناپذیر در تاسیس و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در دیوان عدل الهی ثبت و ضبط شده و بر کارنامه پربار آن فقیه مبارز و پدر دانشگاه آزاد اسلامی خواهد افزود.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود به عنوان عضوی از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی ضمن عرض تسلیت به پیشگاه حضرت ولی عصر ( عج ) ، مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران و خانواده معزّز هاشمی رفسنجانی و دانشگاهیان به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، علو درجات آن فقید سعید را از بارگاه احدیت مسالت می نماید.

 

هیات رئیسه، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی لنگرود

اطلاعیه تعویق امتحانات 20، 21 و 22 دی ماه

پیرو اعلام قبلی علاوه بر لغو امتحانات روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 20 و 21 دیماه بعلت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رحمت الله تعالی علیه و عزای عمومی،امتحانات روز چهارشنبه مورخ 22 دیماه نیز لغو می شود. واحدهای دانشگاهی در روز چهارشنبه تعطیل نیستند و فقط امتحانات این روز لغو و بعد از آخرین امتحان زمانبندی جدید به از طریق کانال تلگرام دانشگاه و سایت دانشگاه به اطلاع خواهد رسید.

اوقات شرعیکلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان

ورود یا ثبت نام

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود تنهادانشگاه فنی و مهندسی در شمال ایران,Islamic Azad University, Langarud Branch, The first technical and engineering university of north of Iran, Langrood Branch, Langaroud Branch, Langaroud Branch, Langeroud Branch, Langerood Branch Langroud Branch, IAUL دانشگاه آزاد لنگرود، دانشگاه آزاد واحد لنگرود، دانشگاه آزاد استان گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دانشگاه واحد لنگرود