07:56 دوشنبه 1397/11/01

دکتر فرهاد رهبر در مراسم تقدیر از ایثارگران و جانبازان دانشگاه آزاد اسلامی: باید فرهنگ ایثار و ازخودگذشتی را در دانشگاه آزاد اسلامی و کشور تقویت کنیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ایثارگران ذخائر انقلاب اسلامی و منبع قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم دیدار و تقدیر از ایثارگران و جانبازان دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) با حضور دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در سازمان مرکزی برگزار شد.

دکتر فرهاد رهبر با ابراز خرسندی از حضور در جمع ایثارگران و جانبازان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امیدوارم خداوند توفیق خدمتگزاری برای مردم و نظام جمهوری اسلامی را به همه ما عنایت کند و همواره گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان باشیم.

وی با تبریک اعیاد شعبانیه، تقارن سال جدید با ماه رجب و شعبان را به فال نیک گرفت و خاطر نشان کرد: ماه شعبان متعلق به رسول الله است و امیدوارم آمادگی لازم برای ورود به ماه مبارک رمضان را پیدا کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به تمامی ایثارگران و جانبازان این دانشگاه اظهار داشت: از همه شما می خواهم برای ارتقاء دانشگاه آزاد اسلامی که مقام معظم رهبری در این مقطع توجه ویژه ای به آن دارند، همت کنید، ایثارگرانه و جهادی امور را پیش ببرید و مشکلات جمهوری اسلامی را یکی پس از دیگری برطرف کنید.

دکتر فرهاد رهبر ایثارگران را ذخایر انقلاب اسلامی و منبع قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: مشکلاتی که در کشور وجود دارد در مقابل توانمندی ها و ایثارگری های شما اندک و ناچیز هستند و قطعاً کشور با وجود شما در تمام بخشها خواهد درخشید.

وی به قانون جامع ایثارگران اشاره و تصریح کرد: همواره مجری قوانین هستیم و قانون جامع ایثارگران باید در دستور کار قرار گیرد و هر چه سریعتر به مرحله اجرا درآید.

باید فرهنگ ایثار و ازخودگذشتی تقویت شود

دکتر فرهاد رهبر با بیان اینکه بیش از 50 درصد از مدیران و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی از جامعه ایثارگران هستند، گفت: شرایط و بستر خدمت به ایثارگران و جانبازان در دانشگاه آزاد اسلامی با وجود مدیران ایثارگر فراهم است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه باید فرهنگ ایثار و ازخودگذشتی تقویت شود، خاطر نشان کرد: باید به دنبال راهکارهایی برای تقویت فرهنگ شهادت، ایثار و از خودگذشتی در دانشگاه آزاد اسلامی و در کشور باشیم و از هرگونه حرکتی که سبب تضعیف این فرهنگ غنی می شود، خودداری کنیم.

وی تأکید کرد: آن چیزی که سبب شد کشور با دست خالی در جنگ تحمیلی در مقابل کل جهان بایستد و پیروز شود، وجود فرهنگ ایثار و از خودگذشتی در رزمندگان، جانبازان، ایثارگران و شهدا بود.

دکتر فرهاد رهبر با آرزوی تعجیل در فرج حضرت ولی عصر(عج)، گفت: امیدوارم سرباز خوبی باشیم و در کنار و رکاب آقا امام زمان(عج) به شهادت برسیم.

 

دریافت خبر

اوقات شرعیIslamic Azad University, Langarud - Google Plus Islamic Azad University, Langarud - Aparat Channel Islamic Azad University, Langarud - Instagram

کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود تنهادانشگاه فنی و مهندسی در شمال ایران,Islamic Azad University, Langarud Branch, The first technical and engineering university of north of Iran, Langrood Branch, Langaroud Branch, Langaroud Branch, Langeroud Branch, Langerood Branch Langroud Branch, IAUL دانشگاه آزاد لنگرود، دانشگاه آزاد واحد لنگرود، دانشگاه آزاد استان گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دانشگاه واحد لنگرود