06:38 پنج شنبه 1395/10/30

آیت الله هاشمی رفسنجانی عصاره همه خوبی ها بود / آیت الله با تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی، آبروی علمی برای ایران به ارمغان آورد / تصویب بودجه 59 میلیاردی برای استان خراسان جنوبی

دکتر میرزاده در جلسه هیات امنای استان خراسان جنوبی :
سیصد و هشتادمین جلسه هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی و چهاردهمین جلسه هیات امنای استان خراسان جنوبی صبح امروز به ریاست دکتر میرزاده و با حضور اعضا، به منظور تصویب بودجه این استان در سال 96 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر میرزاده در ابتدای این جلسه ضمن گرامیداشت یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و ابراز تأسف مجدد از فقدان ایشان، گفت: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی درواقع منبع انرژی خود را از دست داده است.

دکتر میرزاده با بیان اینکه خصیصه های برجسته آیت الله هاشمی رفسنجانی کم نظیر است، اظهار داشت: یکی از ویژگی های اخلاقی ایشان، ایجاد انگیزه برای مدیرانی بود که مستقیماً با ایشان کار می کردند. مخصوصاً در دوران بداخلاقی های رایج، بارزترین خصیصه آیت الله اخلاص، کار برای خدا و جدیت در عمل بود. هرگز در رفتار ایشان ریا دیده نمی شد و این ویژگی کمی نیست.

آیت الله هاشمی رفسنجانی در تاریخ ایران به عنوان یک قهرمان ملی ثبت شده است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه گفت: در تاریخ انسان های مخلص و باخدا ماندگار هستند. حضرت ابراهیم و امام حسین (ع) به دلیل اخلاص عمل خود در تاریخ ثبت شده و مورد توجه جهانیان قرار گرفته اند.

وی افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز از این رو در تاریخ معاصر ایران ماندگار شده و می بینیم در مراسم تشییع ایشان بیش از 5 میلیون نفر حضور داشتند و در سراسر ایران میلیون ها نفر عزادار رحلت ایشان بودند و در تاریخ ایران به عنوان یک قهرمان ملی ثبت شده است.

میرزاده با بیان اینکه در مورد زندگی و آثار آیت الله هاشمی رفسنجانی کتاب ها باید نوشته شود، تاکید کرد: ایشان در هر موقعیت و جایگاهی که قرار گرفت، موفق عمل کرد و دلیل آن هم تنها تکیه به خداوند و انجام امور به خاطر تکلیف الهی بوده است که باید برای تمامی مدیران الگو باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی عصاره همه خوبی ها بود؛ اهل مطالعه، آگاه به مسائل روز، هوشمند و شجاع بود.

چهره علمی آیت الله هاشمی رفسنجانی نباید پشت چهره سیاسی و اجتماعی ایشان پنهان بماند

دکتر میرزاده تاکید کرد: چهره علمی آیت الله هاشمی رفسنجانی نباید پشت فعالیت های سیاسی و اجتماعی ایشان پنهان بماند و تألیفات ارزشمند ایشان باید بازنشر و در اختیار جوانان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی بیش از صد جلد تألیف داشته است، گفت: متاسفانه کوشش های علمی و پژوهش های قرآنی ایشان پشت پرده فعالیت های سیاسی و مدیریتی ایشان پنهان مانده است.

آیت الله هاشمی رفسنجانی جای خالی امیرکبیر را در عصر حاضر پر کرده بود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی جای خالی امیرکبیر را در عصر حاضر پر کرده بود، گفت: امیرکبیر می دانست که برای توسعه ایران، به توسعه علمی نیاز است و با تاسیس دارالفنون گام مهمی در این راه برداشت. آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز با تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی، ایران را در مسیر توسعه علمی قرار داد و درواقع آبروی علمی پژوهشی برای ایران به ارمغان آورد.

وی با بیان اینکه نام آیت الله هاشمی در جریده عالم و در تاریخ معاصر ایران برای همیشه ثبت و ضبط شده، گفت: بیش از 60 سال فعالیت در زمینه اجتماعی و سیاسی و علمی، تاثیر غیر قابل انکار آیت الله در تاریخ ایران را سبب شده است.

دکتر میرزاده با بیان اینکه آیت الله هاشمی، دانشگاه آزاد اسلامی را همچون فرزند خود دوست می داشت، تصریح کرد: اگرچه ما امروز بزرگترین حامی و پشتیبان خود را از دست داده ایم، اما وظیفه ماست تا زمانی که توفیق خدمت داشته باشیم، برای اثربخشی بیشتر آن تلاش کنیم.

وی افزود: باید با تمام توان راه آیت الله را ادامه داده و برای توسعه و پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان امانت بزرگ ایشان، بکوشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پایان ابراز امیدواری کرد روح بلند آیت الله هاشمی رفسنجانی با انبیاء و اولیاء محشور شود.

تصویب بودجه استان خراسان جنوبی

گفتنی است در پایان جلسه هیات امنای استان خراسان جنوبی، بودجه این استان شامل 59 میلیارد تومان از حیث منابع و مصارف و 47 میلیارد تومان از حیث درآمد و هزینه، به تصویب اعضای جلسه هیات امنای استان رسید.

دریافت خبر

طراحی، تهیه، ساخت و نصب دو دستگاه پل عابر پیاده، جمعاً به طول حدود 250 متر، (به صورت طرح و اجرا - EPC) در سایت واحد علوم و تحقیقات تهران

آگهی فراخوان مناقصه عمومی:

سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد نسبت به طراحی، تهیه، ساخت و نصب دو دستگاه پل عابر پیاده، جمعاً به طول حدود 250 متر، (به صورت طرح و اجرا - EPC) در سایت واحد علوم و تحقیقات تهران از طریق برگزاری مناقصه عمومی، اقدام نماید:

لذا از کلیه شرکت­های ذیصلاح دارای رتبه بندی معتبر از سازمان برنامه و بودجه و یا شهرداری تهران و یا مجوز وزارت صنایع، دعوت می­نماید، ضمن هماهنگی با اداره­ کل امور فنی و ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی با شماره تلفن 47356217-021، حداکثر ظرف مدت 7 روز از تاریخ نشر آگهی به همراه اسناد و مدارک حقوقی و سوابق اجرائی شرکت از محل احداث پل­های عابر پیاده مذکور واقع در تهران- انتهای بزرگراه شهید ستاری (شمال)، میدان دانشگاه، بلوار شهدای حصارک، سایت واحد علوم و تحقیقات بازدید و ظرف مدت 20 روز، نسبت به ارائه طرح (معماری و سازه)، فایل­های محاسباتی سازه­ای و آنالیز بهاء و قیمت پیشنهادی خود به صورت ناخالص اقدام نمایند.

- هزینه آگهی بر عهده برنده مناقصه بوده و دانشگاه در تأیید یا رد پیشنهاد شرکت­ کنندگان اختیار تام دارد و این فراخوان هیچگونه حق و حقوقی را برای شرکت­کنندگان در مناقصه ایجاد نخواهد کرد.

- بدیهی است کلیه مفاد آئین­ نامه معاملات دانشگاه آزاد اسلامی حاکم بر تشریفات مناقصه خواهد بود.

دریافت خبر

آگهی فراخوان شناسایی فعالان خدمات مشاوره ­ای و سرمایه­ گذاری

سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد جهت خدمات مشاوره­ای سرمایه­ گذاری، اقدام به شناسایی مشاوران واجد صلاحیت در زمینه بررسی BP و FS طرح­های اقتصادی نماید. لذا از کلیه مشاوران، دارای گواهی سازمان برنامه و بودجه- دفتر امور مشاوران و پیمانکاران یا سایر مراجع ذی­صلاح، دعوت می شود تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 1395/11/04 مدارک مورد نیاز جهت ارزیابی کیفی اشخاص حقوقی مشاوره­ای سرمایه ­گذاری، در پاکت در بسته، به آدرس تهران، انتهای بزرگراه شهید ستاری شمال، میدان دانشگاه، بلوار حصارک، سازمان مرکزی، بلوک دو اداری، طبقه ششم، معاونت امور اقتصادی و سرمایه­ گذاری دانشگاه آزاد اسلامی- دفتر امور اقتصادی تحویل دهند.

الف) معیار های ارزیابی کیفی:

 1. داشتن شخصیت حقوقی.
 2. داشتن گواهی مربوط از سازمان برنامه و بودجه – دفتر امور مشاوران و پیمانکاران یا سایر مراجع ذی­صلاح قانونی.
 3. دارا بودن توانمندی فنی لازم.
 4. حسن سابقه و سوابق اجرایی در انجام امور پروژه­ ها.
 5. داشتن تجربه و دانش لازم در زمینه مورد نظر.

ب)مدارک موردنیاز:

 1. تصویر اساسنامه و آخرین آگهی تغییرات روز نامه رسمی شرکت.
 2. تصویر گواهی­های سازمان برنامه بودجه- دفتر امور مشاوران و پیمانکاران یا سایر مراجع ذی­صلاح.
 3. اسامی پرسنل تمام وقت و پاره وقت شرکت به تفکیک مدارک تحصیلی.
 4. رزومه­ ای از پروژه­ها و فعالیت­ های شرکت.
 5. در صورت فعالیت در گذشته، فهرست کار فرمایان قبلی به همراه تصاویر رضایت نامه­ های آنان.
 6. سایر تأییدیه­ ها و گواهی نامه ­ها از مراجع ذی­صلاح.
 7. سایر مدارک مفید به تشخیص متقاضی که در بررسی و تأیید صلاحیت می تواند موثر باشد.
 • کلیه مدارک فوق می بایست ممهور و دارای امضاء مجاز باشد.
 • پیشنهاد دهندگان محترم می بایست دارای شماره ثبت شرکت باشند.
 • بدیهی است اسناد مناقصه پس از ارزیابی اولیه در اختیار پیمانکاران واجد شرایط و تعیین صلاحیت شده قرار خواهد گرفت.
 • دانشگاه آزاد اسلامی در بررسی صلاحیت، مطابق مقررات خود عمل نموده و صرف اخذ مدارک شناسایی از متقاضیان، هیچ گونه حقی برای آنها ایجاد نخواهد نمود.

 سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی

دریافت خبر

جایزه کتاب سال دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود

دومین دوره جایزه کتاب سال دانشگاه آزاد اسلامی به همت معاون دانشجویی و فرهنگی، اسفند سال جاری با حضور جمع کثیری از مولفان در واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دومین دوره جایزه کتاب سال دانشگاه آزاد اسلامی به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار می‌شود.

دکتر کرم اله دانش فرد، دبیر دومین دوره جایزه کتاب سال در رابطه با جزئیان این جایزه گفت: دومین دوره جایزه کتاب سال دانشگاه آزاد اسلامی در محورهایی چون علوم انسانی و اجتماعی، فنی و مهندسی، علوم پزشکی، بخش ویژه (آثار تألیفی با موضوع امام خمینی (ره) و بخش پایان‌نامه‌ها (مرتبط با محورهای ذکر شده) برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی واحد علوم و تحقیقات تصریح کرد: تمامی اعضای هیأت علمی و دانشجویان مقاطع کار‌شناسی ارشد و دکتری که دارای آثار تألیفی، ترجمه و یا پایان‌نامه مرتبط با محورهای موضوعی جایزه کتاب سال هستند، می‌توانند آثار خود را تا ۱۵ بهمن سال جاری به دبیرخانه جایزه کتاب سال ارسال کنند.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جایزه کتاب سال www.ebnesina.srbiau.ac.ir مراجعه و یا با تلفن ۴۴۸۶۵۰۲۰۰ تماس حاصل کنند.

همچنین دبیرخانه دومین دوره جایزه کتاب سال به آدرس پستی انتهای بزرگراه شهید ستاری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، ساختمان علوم پایه ، طبقه اول مرکزی، اتاق 119 مستقر و فعال است.

دریافت خبر

اوقات شرعیکلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود می باشد
اجرا و پشتیبانی توسط: شرکت نوید ایرانیان

ورود یا ثبت نام

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود تنهادانشگاه فنی و مهندسی در شمال ایران,Islamic Azad University, Langarud Branch, The first technical and engineering university of north of Iran, Langrood Branch, Langaroud Branch, Langaroud Branch, Langeroud Branch, Langerood Branch Langroud Branch, IAUL دانشگاه آزاد لنگرود، دانشگاه آزاد واحد لنگرود، دانشگاه آزاد استان گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دانشگاه واحد لنگرود